27 maja, w piątek wszyscy uczniowie naszej szkoły zamienili się w profesjonalnych aktorów a nasza szkoła zamieniła się w prawdziwy teatr. Nasza radość była ogromna, zwłaszcza, że to pierwsze przedstawienie od kilku lat, na które mogliśmy zaprosić Rodziny naszych uczniów.

„O dwóch takich, co ukradli księżyc” to przedstawienie o perypetiach sympatycznych braci Jacka i Placka. Towarzyszyliśmy im w trakcie ich przygody, kradzieży księżyca i przemiany.

Jak zawsze, nasi wspaniali aktorzy byli niezawodni a przedstawienie, scenografia, przygotowania i ogrom pracy uczniów i nauczycieli, zaprocentowały wspaniałym widowiskiem i fantastycznym, rodzinnym czasem, spędzonym w murach naszej szkoły.

Oczywiście po przedstawieniu na wszystkich zaproszonych gości i na naszych aktorów czekał pyszny poczęstunek, który przygotowaliśmy w naszej pracowni gospodarstwa domowego.