W piątek, 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Pożegnaliśmy naszych tegorocznych absolwentów, uczniów klasy 8c : Klaudię, Marię, Pawła, Stanisława i Radosława. Jesteśmy bardzo dumni z naszych ósmoklasistów i życzymy im wielu sukcesów, przygód i nowych przyjaciół w dalszych etapach życia. Nasi absolwenci otrzymali swoje portrety wykonane przez jedną z redaktorek szkolnej gazetki „Stówka”- Oliwii.

Pożegnaliśmy również naszego wieloletniego pracownika, niezastąpionego pana Wojciecha Więcławskiego, który zawsze służył nam pomocną dłonią i potrafił naprawić wszystko, co zepsuło się w szkole. Panu Wojtkowi życzymy odpoczynku i radości na emeryturze.

Przywitaliśmy także po powrocie z kolejnych zwycięskich zawodów naszego ucznia Kamila Grabowskiego. Kamil przywiózł kolejne medale a nas rozpiera duma i szczęście, że mamy takiego ucznia w szkole. Gratulujemy Kamilowi i Rodzicom!

Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom naszej szkoły życzymy słońca, uśmiechu, spokoju i radości na ten wakacyjny czas. Do zobaczenia we wrześniu!